Nemrég, amikor az Állami Számvevőszék vizsgálni kezdte a kampányfinanszírozási botrányban érintett cégeket, kiderült, Pulai felekezete is kapott az amerikai pénzekből. Az egész attól szaftos, mert a kétségbe ejtő ember előszeretettel dolgozik az elfekvőben pulzáló baloldalnak. (Gyurcsányékkal már akkor szerződött, amikor a habzóborász még kormányfőként vitte kátyúba az országot.) Pulai lakáj most is ott tüsténkedik Klárikáék háza táján, emellett rendszeres beszállítója az ellenzéki önkormányzatoknak, s persze a Soros-intézmények megrendelését is készséggel teljesíti. Most speciel a nemzeti konzultáción keres fogást. Habos kávénkat kortyolgatva figyeljük.
További Tollhegyen híreink
Borítókép: Pulai András (Forrás: Facebook)
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezVéleményváró
Tovább az összes cikkhezA szerző további cikkei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en




























Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!