Felhévizy Félix mindig szereti böngészni a közvélemény-kutatási adatokat. Sok mindent le lehet szűrni a legfrissebb számokból. A Fidesz toronymagasan vezet, és könnyen lehet, hogy csak három párt szerez majd európai mandátumot. A legnagyobb vesztesnek a Momentum tűnik az adatok alapján. Ismerjük pontosan a Momentum hazai és brüsszeli ténykedését. Az itthoni csapat nagyon erős brigád. Egyikük rendszerint kinevetteti magát a hozzászólásaival a parlamentben, a másikuk pedig a haját szagolgatva elmélkedik a nagy semmin. A brüsszeli előretolt helyőrségük pedig azon ügyködik nap mint nap, hogy lejárassa saját hazáját, és mellette minden eszközzel azért harcol, hogy még csak véletlenül se kapja meg Magyarország a neki jogosan járó pénzeket. Felváltva szólaltak fel, amikor csak tehették, a saját nemzetük ellen.
A legszebb pillanata talán – idézőjelesen természetesen – ennek a kampánynak az volt, amikor a momentumos Cseh Katalin azzal büszkélkedett, hogy a legnagyobb teljesítményének tartja az elmúlt évekből, hogy meg tudta akadályozni, hogy Magyarország megkapja a neki járó forrásokat – idézte fel Kocsis Máté a közösségi oldalára feltöltött videóban.
Az első szó minden esetben a köszöneté a képviselő asszonynak és a gratulációé, fantasztikus teljesítmény valóban
– mondta ironikusan a Fidesz frakcióvezetője.
Úgy tűnik, hogy mostanra már a választóknak is elegük lett abból, hogy a saját hazájuk ellen lobbizott, szavazott a két momentumos hölgy.
További Poszt-trauma híreink
Finoman szólva nem sok jót ígér, ha egy párt prominense a saját Facebook-oldalán gyakorlatilag azt bizonygatja a saját szavazóinak, egy adatra hivatkozva, hogy ő bizony eléri a kívánt, hőn áhított 5, azaz öt százalékot:
„FOLYTATNI AKARJUK ÉS FOLYTATNI IS FOGJUK!
De ehhez te is kellesz! Donáth Annával az elmúlt 20 év legeredményesebb magyar EP-képviselői vagyunk. A Medián legfrissebb felmérése szerint a Donáth Anna által vezetett Momentum 5%-on áll, tehát folytathatjuk azt a munkát, amit megkezdtünk. Tovább gyengíthetjük európai eszközökkel a Fidesz rendszerét és közvetlen uniós források megszerzéséért dolgozhatunk, amit a magyar városok és civilek használhatnak fel. Minden szavazat számít, a Momentumra továbbra is érdemes szavazni! Mi nem zsákbamacskát árulunk, hanem a megkezdett munkát akarjuk folytatni. Válaszd Európát, válaszd a Momentumot június 9-én!"
További Poszt-trauma híreink
Ez bizony szánalmas. Ráadásul a csütörtöki tévévitán Donáth elkövette azt a gigantikus hibát is, amivel talán még mélyebbre lökte a saját pártját, hogy büszkén, sikerként említette a magyar olimpia megfúrását. Mindezt pár hónappal a párizsi olimpia előtt. Ez egy újabb öngól volt tőle – gondolta magában Felhévizy, majd leült kedvenc foteljába és elégedetten kevergetni kezdte a cappuccinóját, amit új kávéfőzőjével készített.
Borítókép: Cseh Katalin, a Momentum EP-listavezetője (balra) és Donáth Anna Júlia, a párt alelnöke, mandátumot szerző képviselők a Momentum Mozgalom eredményváró rendezvényén a Dürer Rendezvényházban az európai parlamenti választás napján, 2019. május 26-án (Fotó: MTI/Illyés Tibor)
…
Ha az összes Poszt-traumát látni szeretné, kattintson IDE!
További Poszt-trauma híreink
További Poszt-trauma híreink
További Poszt-trauma híreink
További Poszt-trauma híreink
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhez
Magyar Péter a szilveszteri virsli mellé egy hatalmas nyaklevest kapott
Már Pulai is…

„Ami volt, ugyanaz lesz majd…” (A közeledő új év elé)
A manhattani és londoni Cityben gurgulázva röhögnek és térdüket csapkodják.

Karácsony díszkivilágított villamosa elütheti Magyar Pétert
Valamikor hónapokkal ezelőtt megírtam már, hogy Karácsony villamosa üti el Magyar Pétert. Akkor a tiszás ismerőseim lehülyéztek, hogy ez valami fideszes akarat, szándék. De nem.

Hatalmas a balhé, Gyurcsány bizalmi embere nekiesett Lendvai Ildikónak
Vihar a baloldalon.
Véleményváró
Tovább az összes cikkhezA szerző további cikkei
Tovább az összes cikkhez
Üzent a csalódott tiszás: „Péter, végünk van, süllyed a hajó”
Váratlan levél érkezett.

The Decisive Moment Has Come, Peter Magyar Has Lost the Election
The Tisza Party's leader is digging a hole for himself.

Most jött el a döntő pillanat, Magyar Péter elbukta a választást
A Tisza Párt elnöke saját maga alatt vágja a fát.

Puzsér Róbert okozhatja Magyar Péter vesztét, egy mondattal a földbe döngölte
Váratlan helyzet állt elő.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
Címoldalról ajánljuk
Tovább az összes cikkhez
Magyar Péter a szilveszteri virsli mellé egy hatalmas nyaklevest kapott
Már Pulai is…

„Ami volt, ugyanaz lesz majd…” (A közeledő új év elé)
A manhattani és londoni Cityben gurgulázva röhögnek és térdüket csapkodják.

Karácsony díszkivilágított villamosa elütheti Magyar Pétert
Valamikor hónapokkal ezelőtt megírtam már, hogy Karácsony villamosa üti el Magyar Pétert. Akkor a tiszás ismerőseim lehülyéztek, hogy ez valami fideszes akarat, szándék. De nem.

Hatalmas a balhé, Gyurcsány bizalmi embere nekiesett Lendvai Ildikónak
Vihar a baloldalon.





















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!