Ezenfelül az elmúlt tíz év szereplése alapján megállapított UEFA-együttható eredményeként további 924 ezer euró ütötte a csapat markát. Ez az összeg az idei nagyszerű szereplésnek köszönhetően jövőre még magasabb lesz, azaz a Ferencváros a következő években is arat majd az idei – sőt a legutóbbi négy idénybeli – főtábla babérjaiból.
A rögzített pénzdíjakon túl is keresett a szerepléssel az FTC. A klub összesen nyolc hazai európai kupameccs jegybevételeivel gazdagodott az idényben, ráadásul még az a kockázatvállalás is bejött, hogy a tavaszi nemzetközi fázisra a Puskás Arénába költözött a csapat.
Az UEFA-tól pedig a tévés jogdíjakból is kap még pénzt a klub. Ez az összeg az egyes piacokon kötött megállapodásoktól függ, így csak a szezon végeztével derül majd ki, hogy mennyi jut ezen a címen az FTC-nek. Amennyiben a csoportkörre és a nyolcaddöntőre jutó alapot egyenlően osztanák el az adott fázis résztvevői között, még további 3,9 millió eurót kapnának.
Figyelemre méltó ugyanakkor, hogy a tavaszi szereplés ellenére a Ferencváros nem keresett annyit idén, mint a 2020–21-es idényben, amikor ugyan csak egy pontot szerzett az őszi csoportkörben, de azt a Bajnokok Ligájában tette. Nem véletlenül mondta Hajnal Tamás sportigazgató a kiesés után, hogy a következő idényre a BL-szereplés a cél.
Sztanyiszlav Csercseszov még tovább ment, ő már BL-nyolcaddöntőbe vágyik.