A Robert Fico elleni szerdai merénylet azonban felszínre hozta a baloldalon a legaljasabb, legalantasabb ösztönöket. Sorra jelentek meg a vérbalos kommentelők, akik már a magyar miniszterelnök elleni merényletről is nyíltan fantáziáltak. Jelesül a dollárbaloldal legújabb figurájának, Magyar Péternek a lelkes támogatója, Láng Balázs és híveik a közösségi oldalukon néhány órával a szlovák miniszterelnök elleni merénylet után már Orbán Viktor esetleges meggyilkolásáról értekeztek. Volt olyan rajongója is Magyarnak, aki jelezte, hogy pezsgőt is bontana, ha Orbán Viktort lelőnék.
Bakács azért eddig nem merészkedett, de ő is ízléstelenül viccelődött a Facebook-oldalán a szlovák miniszterelnököt ért támadás kapcsán, miután elmesélte, hogy ő bizony baloldali létére nem lett DK-s és még Heller Ágnesre is megorrolt, amikor letagadta Marxot, érdemes idézni:




























Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!